Yönü Değiştirilebilen İphone Emojileri Geliyor

Hepimiz günlük hayatımızda sayısız mesaj yazıyoruz. Yazı dilinde karşınızdaki kişi ile anlaşabilmek biraz zor olmaktadır. Bu nedenle emojiler bize bu konuda oldukça yardımcı oluyor. Duygularımızı karşı tarafa iletirken artık mesajlarımıza emojileri de ekleyerek kendimizi daha rahat ifade edebiliyoruz. Örneğin karşı taraftan gelen mesaja mutlu olduysak gülücük ile kızgın ise kızgın surat ile cevap verebildiğimiz gibi daha birçok emoji ile nerde olduğumuzu ne yiyip ne içtiğimizi de çok kolay bir şekilde anlatabiliyoruz. İphone marka telefonlar bu konuda da diğer rakiplerinin önüne geçmiş ve yönü değişen istediğiniz gibi oynatabileceğiniz anlamlandırabileceğiniz emojiler tasarlamış ve piyasaya sürmeyi beklemektedir. Bu sayede artık mesaj yazmak çok daha keyifli bir hal alacak.

Emojiler Kolay Anlaşmayı Sağlıyor

Eskiden sadece mesajlarda yazı yazılıp ne hissettiğimizi anlatmak mümkün bile değildi. Ama artık insanlar birbirlerini yazı dilinde de çok kolay anlayabilecek ve iletişim daha da güçlenecek. Bazen konuşmaya zamanımız olmayabilir. Hatta içinde bulunduğumuz durumu uzun uzun cümleler ile de anlatmaya uğraşmak istemeyebilir ve zamandan da tasarruf etmek isteyebiliriz. Bunun için tek bir emoji ne yaptığımızı ne hissettiğimizi nerede olduğumuzu karşı tarafa çok kolay bir şekilde anlatabilecek. Bu aslında zamanı az olan ve mesaj yazmaya çok fazla fırsatı olmayan kişiler için edinilmiş harika bir özelliktir. Siz de sevdiklerinize yön değiştirebilen hareketli emojiler ile cevap vermek istiyorsanız İphone sahibi olmanız için sizlere bir sebep daha sunuyoruz. Bunun dışında bu telefonun alınması için çok fazla özelliği olduğunu diğerlerinden ayırt edici farklarının olduğunu diğer yazılarımızda belirtmiştik.

Mesaj Yazmak Artık Daha Keyifli

Sitemizi ziyaret ederek siz de iPhone ile ilgili gerekli tüm bilgileri edinebilir ve doğru bir tercih yapmak için araştırma yapabilirsiniz. Mesajlaşmak özellikle gençler arasında telefonda en fazla yapılan işlemdir. Bazı insanlar konuşarak derdini anlatmayı tercih ederken bazıları bunu mesaj ile çok daha iyi yapabilmektedir. Konuşarak zaten sorun bir şekilde çözülüp iki taraf anlaşabiliyor. Bunu mesaj yolu ile de yapabilmek adına getirilen emoji özellikleri sayesinde artık mesaj yazarak da kendinizi ve duygularınızı karşınızdaki kişiye çok rahat bir şekilde anlatabilecek ve emojilerin sunduğu kolaylıktan yararlanacaksınız.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*