Siri’nin Yenilenen Çeviri Özelliği İlgi Görüyor

Yapay zekayı telefonlarda en başta kullanan Apple, bildiğiniz gibi farklı özelliklerde telefonlar üretiyor. Ürettiği bu telefonların tamamında Siri’yi kullanıyor. Siri, dünyanın ilk telefon yapay zekasıdır. Gerçekten farklı bir yapısı bulunmaktadır. Her zaman için kullanıcıların ilgisini çekmektedir. Kısaca söylemek gerekirse tam anlamıyla teknoloji harikasıdır. Peki ama siz de iPhone cihaz kullanıyor musunuz? Eğer kullanıyorsanız ve Siri ile işlerinizi hallediyorsanız, kesinlikle yenilenen özelliklerini yakından takip etmelisiniz. Unutmamalısınız ki Siri’nin çeviri özelliği yenilendi. Bu yenilemeden sonra çok daha fazla ilgi görmeye başladı. Eğer gelen güncelleme hakkında bilgi almak istiyorsanız hemen şimdi yazının devam kısmını inceleyebilirsiniz.

Siri İlgi Odağı Oldu

Yenilenen çeviri özelliği ile dikkatleri üzerine çeken Siri, bildiğiniz gibi farklı özelliklere sahiptir. En farklı özelliği ise çeviri oldu. Son günlerde insanlar onunla videolar çekmeye başladı. Siri gerçekten beklenenden de öteye geçmiş oldu. Her zaman için iPhone telefonların daha fazla satılmasında etken olmuştur. Gerçekten farklı bir şekilde çalışmaktadır. İnsanların ihtiyaçlarına cevap verebilmektedir. Çeviri yapabilmekte, para transferlerinde bile kullanılabilmektedir. Bundan sonra avantajlı olacak ve siz de kendinizi eğlenmiş hissedeceksiniz. Geliştirilmiş çeviri özelliği sayesinde istediğiniz gibi tam doğruya yakın çeviriler de yaptırabileceksiniz. Tabii son günlerde ortaya çıkan videolar ile gerçekten muziplikler yapılmış ve insanlar güldürülmeye çalışılmıştır.

Siri Şaka Videolarına Konu Oldu

Birbirinden farklı Youtuber’ın Siri ile ilgili çekmiş olduğu videolar bulunuyor. Siz de bu videoları izleyerek ne kadar eğlenceli olduğunu görebilirsiniz. Siri’ye yapılan şakalar ve onun hakkında söylenenler, bir Müslüman’ın Siri’ye Kelime-i Şehadet getirtmeye çalışması ve benzeri şeyler yapması popüler Siri videoları olarak internette dolaşmaktadır. Siz de Siri’nin yenilenen özellikleriyle işlerinizi telefonunuzu açmadan halledebilirsiniz. Örneğin Türkiye İş Bankası’nın reklamlarında da gördüğünüz gibi Siri ile para gönderme de mümkündür. Kesinlikle pek çok farklı avantaj sunan yapay zeka sayesinde istediğinizi elde edebileceksiniz. Bu alanda Apple gerçekten büyük bir iş başarıyor. Her zaman için tercih edilebilecek pek çok telefonu bulunmaktadır. Gelecek günlerde daha pek çok farklı güncellemenin olacağını da söyleyebiliriz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*