Programsız Video indirme iPhone İçin

Herhangi bir program olmadan dilediğiniz gibi iPhone cihazlarınızdan video mu indirmek istiyorsunuz? O halde hemen şimdi yazının devam kısmını incelemelisiniz. Bilmelisiniz ki her zaman farkı bir işletim sistemi kullanan cihazlar için herhangi bir işlemi yapmak gerçekten de zor olabilir. Örneğin Android için üretilen bir uygulama birçok farklı telefon markasında kullanılabilmektedir. Tabii böyle bir durum iOS için geçerli değildir. Doğal olarak söyleyebiliriz ki siz de özgün olan bu yöntemleri dilediğiniz gibi kullanabilir ve amacınıza ulaşabilirsiniz. En başta belirtmek gerekirse bundan sonra video indirmek için herhangi bir programa ya da uygulamaya ihtiyacınız yok. Dilediğiniz gibi dilediğiniz videoyu indirebilirsiniz.

Video İndirmek İçin Uygulamaya İhtiyacınız Yok

Bundan sonra video indirmek için herhangi bir uygulamaya ya da programa ihtiyacınız yok. Bundan böyle tek yapmanız gereken şey YouTube’a girmek olacaktır. YouTube’a girdikten sonra orada beğendiğiniz bir videonun linkini alacaksınız. Aldığınız bu linki kopyalayacak ve daha sonra internet üzerinden Youtube video indirme yazacaksınız. Ardından bulduğunuz web sitesine girecek ve daha sonrasında istediğiniz gibi kopyalamış olduğunuz linki oraya yapıştıracaksınız. Daha sonra videoyu indir butonlarına tıklayacak ve dilediğiniz gibi telefonunuza videoyu indirmiş olacaksınız. Bunun için herhangi bir programı ya da uygulamayı kullanmanıza da gerek bulunmamaktadır. Kesinlikle memnun kalacağınıza ve daima kendinizi iyi hissedeceğinize emin olabilirsiniz.

Youtube Video İndirme Uygulamaları

Her zaman uygulama ya da program olmadan video indirebilirsiniz. Bunun için yukarıda anlatmış olduğumuz yöntemi uygulayabilirsiniz. Eğer isterseniz program ve uygulama olarak da dilediğiniz gibi kolayca video indirebilirsiniz. Öncelikli olarak yapmanız gereken şey App Store’a girmek olacaktır. Daha sonrasında Youtube video yazacaksınız. Ardından Youtube video indirme uygulamasını indirecek ve oradan Youtube’a gireceksiniz. Önünüze çıkan videolardan istediğinize indir diyeceksiniz. Tabii bilmelisiniz ki bu aslında bir eklentidir. Youtube uygulamasına bir özellik ekler ve siz de istediğiniz gibi dilediğiniz videoyu indirebilirsiniz. Kesinlikle ücretsiz olarak bunlara basit bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Asla ve asla problem yaşamayacağınıza ve kendinizi çok iyi hissedeceğinize eminiz. Bundan sonra tek yapmanız gereken ister uygulamayı isterseniz yukarıda anlatmış olduğumuzu kullanmak olacaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*