Koleksiyon Yapabileceğiniz iPhone Duvar Kağıtları Listesi

Duvar kağıtları telefonunuzun çok daha eğlenceli görünmesini sağlamaktadır. Telefonunuzu aldığınızda kendi duvar kağıdı olacaktır ve bunu beğenmediğiniz takdirde değiştirmek tamamen size bağlıdır. İstediğiniz zaman ekranınızı renklendirebilir sayfaların renkleri ile yazıların desenleri ile oynayabilirsiniz. Duvar kağıtları da teknolojinin gelişmesi ile birlikte yenilenmiş ve hareketli bir hal almıştır. Hareketli duvar kağıtları ile telefonunuza dokunduğunuzda ses çıkmakta ve eğlenceli bir dokunuş sağlamaktadır. Telefonlarda bu uygulamayı daha çok kadınlar tercih etmektedir. Erkekler telefonlarında daha sade ve renksiz desenler kullanmayı tercih ederken tam aksine kadınlar daha renkli ve desenli duvar temalarını tercih etmektedir. Duvar kağıtlarından beğendiklerinizi telefonunuza indirebilir ve koleksiyon yapabilirsiniz. Sonrasında da istediğiniz duvar kağıdını telefonunuzun ekranına koyabilirsiniz. Bu, dilerseniz bir doğa resmi dilerseniz bir hayvan dilerseniz kendi resminiz de olabilir.

Farklı Tasarımı Olan Duvar Resimleri

Apple telefonları için tasarlanmış çok farklı duvar kağıtları bulunmaktadır. Telefonlarınızın ayarlar bölümünden ekran ayarları kısmına girerek istediğiniz resmi duvar kağıdı yapabilir ve telefonunuzu renklendirebilirsiniz. Bu indirmiş olduğunuz resimleri duvar ekranınıza koyabildiğiniz gibi arka plan ekranına da koyabilirsiniz. Ekran seçeneği fazla olduğu için her ekrana farklı ya da aynı resmi koyabilirsiniz. Telefonunuzda duvar ekranı, arka plan ekranı ve kilit ekranı bulunduğu için birçok farklı resim indirebilir ve bunlardan bir koleksiyon oluşturarak düzenli aralıklar ile değiştirebilirsiniz. Bir ekrana sade bir resim koyup diğer ekranınızı çok daha renkli bir tasarım ile renklendirebilirsiniz. Hareketli ekranlar çıktığı günden beri yoğun ilgi görmüştür.

Duvar Kağıtları İle Telefonunuz Renklensin

Özellikle genç nesil bu hareketli ekranları çok sevmiş ve telefonlarında çok da kullanmıştır. Her yaşa uygun duvar kağıtları ile siz de telefonunuzun ekranında kendinizi yansıtabilirsiniz. Duvar kağıdı uygulamasını indirerek istediğiniz her renk tonundan her modelden beğendiğiniz desenleri hemen indirebilir ve telefonunuzda bunlardan oluşan bir klasör hazırlayabilirsiniz. Bu sayede ekranınızı değiştirmek istediğinizde tekrar indirme işlemi ile uğraşmanıza gerek kalmadan klasörden beğendiğiniz resmi hemen ekranınıza koyabilir ve bir yenilik yapabilirsiniz. Siz de bir Apple kullanıcısı iseniz bu uygulamalardan haberiniz vardır ve siz de muhtemelen ekranınızı değiştirerek Apple’ın sizlere sunduğu tasarımlı ve hareketli duvar kağıtlarını telefonunuzda kullanıyorsunuzdur.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*