iPhone’un Yeni Video Uygulaması Yayında       

Apple şirketi tarafından geliştirilen farklı uygulamalarda Televizyon programları ve filmlerini tek yerde keşfetme amaçlı TV uygulaması sayesinde sizler de dilediğinizi izleyebilirsiniz. Bu uygulama televizyon programlarına ve uygulamalara tek bir yerden erişim sağlamanızı ve de yeni içeriklerin keşfini yapmanızı sağlıyor. Kullanıcıların bu yenilik sonrasında TV keyfini derinden yaşadıkları ve artık televizyon izlemek için başka bir uygulama kullanmadıkları öğrenilen bilgiler arasında yer alıyor. Sürekli olarak geliştirilen özelliklerden bir yenisi de bu sayede insanlara katkı sağlamış ve cihaz sahiplerini mutlu etmiş oldu. Müşterilerin konforu ve rahatlığı düşünülerek günden güne yeni özelliklerin oluşturulması şirketin benimsemiş olduğu politikalar arasında yer alıyor.

TV Uygulamasının Özelliklerini Keşfedin

Birbirinden farklı alanlarda kolaylık sağlayan bu uygulamayı tam anlamıyla öğrendiğinizde artık televizyon programlarını ve sevdiğiniz filmleri izlemek için başka yere gitmeyeceğinizden emin olabilirsiniz. Şimdi izle seçeneği izleyicilerin uygulamalardaki program ve film koleksiyonlarını tek bir yerde gördükleri platformu tanımlamaktadır. Sıradaki seçeneği ise iTunes’dan kiralanan ya da satın alınanlar da dahil anlık izlenen programların keyfini çıkartmayı sağlıyor. Bütün seçenekler ise olası izleme sırasına uygun olarak seyircilere sunuluyor. Bunu daha detaylı anlatmak gerekirse izlediğiniz bölümün bitmesi dahilinde bir sonraki bölüm hemen sıranın başında yer alıyor. Bununla birlikte yeni bölümler yayınlandığı takdirde hemen sıradaki listesinde yerini alıyor. Kullanıcıların diledikleri  her ana Siri ile etkileşime geçerek izlemek istedikleri programa devam etme talebinde bulunuyor ve en son kaldıkları yerden devam edebiliyor.

Arşiv Sayesinde Dilediğinizi İzleyebilirsiniz

Uygulamada yer alan arşiv özelliği sayesinde iTunes üzerinden kiralanan ve satın alınan televizyon programları ve filmlerin tümüne erişmek mümkün olabiliyor. Ayrıca önerilen seçeneği de Apple küratörleri tarafından hazırlanan özel programları içermektedir. Böylelikle her kategoride ve isteğe uygun en iyi izleme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Tüm bunlar ile bitmeyen ve oldukça geniş özelliğe sahip olan uygulamada mağaza adı altında yeni arayış içerisine giren kullanıcıları yakından ilgilendiren kısım da yer alıyor. Siri ile canlı yayın ayarı yapmak da mümkün olabiliyor. Her cihazda eş zamanlı izleme yapabilme şansınız da yer alıyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*