İPhone’dan Silinen Fotoğrafları Geri Getirme

Günümüzde hemen herkesin yaşadığı önemli sorunlardan bir tanesi de yanlışlıkla fotoğrafları silmektir. Bu durum hemen her zaman fazlasıyla can sıkıcı duruma gelmektedir. Uzun yıllar boyunca sakladığınız fotoğrafları bir çırpıda yanlışlıkla silebilirsiniz. Böyle durumlar karşısında etkilememek için sahip olmanız gereken özellikler İphone ile geliyor. Artık yanlışlıkla sildiğiniz fotoğraflar yüzünden sorun yaşamayacaksınız. Çünkü geri getirebileceksiniz. Apple ürünlerinde bu durum tam anlamı ile sağlanıyor. Kesinlikle memnun kalacağınız bu özellik sayesinde son derece memnun kalacaksınız. Birçok farklı özelliği ile gündeme gelen İphone telefonlar, silinen fotoğrafları geri getirme konusunda oldukça etkili. Sağlanan bu ayrıcalıklı ile beraber çok daha keyifli bir zaman geçireceksiniz.

Yedekleme Hizmeti İle Fotoğraflarınız Güvende

Bundan sonra yanlışlıkla dahi fotoğraflarınızı silseniz geri getirebileceksiniz. Çünkü Apple ürünlerinde önemli bir yedekleme servisi bulunmaktadır. Sizin sildiğiniz fotoğraflar belli bir süre daha hafıza tutulmaya devam edilecek. Böylelikle dilediğiniz zaman burada yanlışlıkla silmiş olduğunuz fotoğrafları geri getirebileceksiniz. Benzersiz bir deneyim sizinle oluyor. Ne zaman isterseniz bu bölümü kullanabileceksiniz. Yanlışlıkla silmiş olduğunuz fotoğraf veya videolardan dolayı üzülmemek için İphone ürünlerini tercih etmelisiniz. Benzersiz ayrıcalıklarda yararlanmak son derece kolay olacak. Sizlerde oldukça önemli olan bu hizmetin bir parçası olabilirsiniz. İphone dışında hemen hemen hiçbir telefonda olmayan bu özellik sizleri üstün kılacak. Sizlerde kesinlikle memnun kalacağınız bir hizmet olacaktır.

Memnun Kalacağınız Hizmetler Bir Arada

Kullanmış olduğunuz telefonlarda veya almak istediğiniz telefonlar sahip olmanız gereken bazı özellikler olmalıdır. Bunların başında gelenlerin bir tanesi ise yanlışlıkla silmiş olduğunuz görüntüler yüzünden mağduriyet yaşamamanız olacaktır. Apple ürünlerinde kurulun yazılım destekleri ile silmiş olduğunuz tüm görüntüleri geri getirebileceksiniz. Aynı durum yanlışlıkla silmiş olduğunuz videolar içinde geçerlidir. Günümüzde neredeyse herkesin bir gün başına geldiği ve bundan sonra da gelmesi oldukça yüksek olan durum ile karşılaşmamınız için bu durum oldukça önemli olmaktadır. Sizlerde bu özelliği kullanmaya başlayarak ayrıcalıklı olabilirsiniz. Silmiş odluğunuz dosyaların hafızada tutulmaya devam edilmesi belli bir süre boyunca geri getirmeye olanak tanıyor. Geri getirmek istemediğinizde zaman içinde silineceklerdir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*