iPhone X’in Çentiği Notch Remover İle Kaldırılabilecek

Son dönemlerin en çok ses getiren telefonu olan iPhone X, bildiğiniz gibi son derece farklı özelliklere sahiptir. Her zaman için beklenenden fazlasını sunabilmektedir. Tabii avantajlarının yanında kullanıcılara olumsuzluk yaşatan bazı özellikleri de bulunmaktadır. Bunların başında da çentiği gelmektedir. Siz de biliyorsunuz ki iPhone X’in çentiği gündem konusu olmuş ve bu çentiği kaldırabilmek adına farklı yöntemler geliştirilmiştir. Öncelikli olarak çentiği kaldıran duvar kağıtlarına başvurulmuş ve ardından farklı yazılımlar geliştirilmiştir. Geliştirilen bu yazılımların başında da Notch Remover gelmektedir. Bundan sonra iPhone X’in sahip olduğu çentik kolaylıkla kaldırılabilecek. Kesinlikle hiçbir zaman sorun olmayacak. Peki ama bunu nasıl yapabilirsiniz?

Çentik Söz Konusu Bile Olmayacak

Kullanmakta olduğunuz iPhone X cihazınızın çentiğini kaldırmak istiyorsanız kesinlikle bunun için yapabileceğiniz bazı şeyler bulunmaktadır. Bunların başında da Notch Remover gelmektedir. Bundan sonra siz de onu indirebilir ve dilediğiniz gibi çentikten kurtulabilirsiniz. Hiçbir zaman problem yaşamayacaksınız. Kurulumu oldukça basittir. Sadece indirecek ve kuracaksınız. Ardından çentik kaybolacak. Onun yerine görüntü gelecek. İnsanlar Apple’ın iPhone X telefonuna neden çentik koyduğunu merak ediyor. Bu sorunun cevabı Apple tarafından gelmedi ancak tahmin ediyoruz ki onu görünüm açısından da farklı kılmak istenmiş. Bunda başarılı olan Apple ancak kullanıcıları hiç hesaba katmamış. Ekrandan kısıp onun yerine çentik koymak pek akıl karı gibi gözükmüyor.

Duvar Kağıtlarıyla Çentiği Kaldırabilirsiniz

Sırf iPhone X için üretilen ve amaç çentiği kaldırmak olan pek çok farklı duvar kağıdı bulunmaktadır. Bildiğiniz üzere bu duvar kağıtları gerçekten farklı yapı ile kullanıcıya sunulmaktadır. Tamamı kullanılabilecek kapasitededir. İçlerinden gözünüze hoş gelenleri indirebilir ve dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Çok kısa sürede çentik kaybolacaktır. Asla ve asla bundan da pişman olmayacaksınız. Hem de istediğiniz zaman çentiği geri getirebileceksiniz. Görünümde farklılık istediğiniz anlarda bunu yapabileceksiniz. Bu açıdan hemen siz de duvar kağıtlarına bakmak için buradan dilediğinizi inceleyebilirsiniz. Kesinlikle aradığınız duvar kağıtlarını çok kısa sürede bulacak ve tamamını istediğiniz gibi indirerek kullanabileceksiniz. Bilim kurgu ve fantastik duvar kağıtlarının son günlerde rağbet gördüğünü belirtmeliyiz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*