iPhone Uygulama Geliştiricileri İle Ortak Çalışacak

Farklı model telefonları ile her yıla damga vuran ve bu alanda en çok satılan akıllı telefon unvanını elinde bulunduran iPhone, en yakın takipçisi Samsung ile sıkı bir rekabet içerisinde. Bildiğiniz gibi farklı telefonlar üretip bunları en iyi şekilde kullanıcıya sunuyor. Tabii ülkemize gelene kadar fiyatları oldukça yüksek oluyor ancak yine de çok fazla satıldığını söylemek doğru olacaktır. Şimdi ise iPhone telefonları ile değil, uygulamaları ile dikkat çekmeye başladı. Kısaca söylemek gerekirse iPhone uygulama geliştiricileri ile ortak çalışacak. Bu ne demek oluyor, merak ediyor musunuz? Eğer bu konuda bilgi almak istiyorsanız yazının devamına bakabilirsiniz.

Uygulama Geliştiricileri Yeni Kapılara Kavuşacak

İşletim sistemi iOS olan cihazlar için pek çok farklı uygulama geliştiren ve onları kullanıcılara sunan birbirinden farklı geliştirici bulunmaktadır. Bildiğiniz üzere bu kişilerden hiç beklenmedik uygulamalar çıkabilmektedir. Hatta ve hatta Apple’ın kendi geliştiricileri tarafından yapılanlardan daha fazla rağbet görenler mevcuttur. Hal böyle olunca Apple şimdi de serbest olarak çalışan uygulama geliştiricileri ile birlikte ortak çalışacak. Böylece ortaya gerçekten muazzam uygulamalar çıkabilecek. Bu şekilde yapılacak olan çalışma ile insanların ihtiyaç duydukları ücretsiz ve ücretli uygulamalara yönelim olacak. Örneğin kaliteli ve son derece işe yarar bir müzik uygulaması ya da farklı bir oyun gündemde olacak.

Geliştiriciler Yeni Projeler Aramaya Başladı Bile

Uygulama geliştiren kişilerin iOS için yeni projeler aramaya başladıklarını söylemeliyiz. Apple bu geliştiricilerin tamamı ile çalışmayacak. Aralarında en seçkin ve en harika fikirlere sahip olanlarını bulacak ve onlarla bir çalışma başlatacak. Yani söylemek gerekirse geliştirici kişiler yeni fikirler bulup onları sunmalı. Bunun yanında bir demo olarak onları hayata geçirmeli. Yani kısaca söylemek gerekirse Apple ile çalışmak isteyenler gerçekten başarılı sonuçlara imza atmalı. Tabii tüm bunların mükafatı da verilecek. Gerçekten yüksek rakamlarda ödemeler yapılacak. Hatta ve hatta Apple’ın işine en çok yarayanlara belki de milyon dolarlar ödenecek. Bu konuda yatırımcılar da dört gözle bu iş birliğini bekliyor. Tabii tek amacın kullanıcıların ihtiyaçlarını giderecek uygulamalar olduğunu söylemek gerekiyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*