iPhone Telefonların Patlama Nedeni

Akıllı telefon kullanımı günümüzde giderek artmaya başladı. O kadar fazla model çıkarıldı ki insanlar hangisini almaları gerektiği konusunda kararsız kalmaya başladı. Diğer android telefonların yanı sıra iphone tek başına farklı bir alanda ilerliyor ve kullandığı işletim sistemi ve özellikleriyle rakipleri arasından sıyrılmayı her zaman başarıyor. Siz de kendinize yeni bir telefon almak istiyor ama android mi yoksa iphone mu alacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız size iphone almanız konusunda bazı özellikler söyleyelim. Bu telefonu tercih etmenizin önemli bir nedeni en iyi uygulamaların burada olmasıdır. Diğer telefonlarda da elbette ki iyi uygulamalar vardır ama en iyisi ve tasarımı en göz alıcı uygulamaları iphone da bulabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Diğer Telefonlardan Farkı

Samsung, HTC gibi telefonlar ekranının büyük olmasıyla dikkat çekiyor olsa da kasa olarak genelde plastik bir tasarım ile karşımıza çıkmaktadır. Fakat iphone da böyle bir özellik yoktur yani plastik değildir bu da onu diğer telefonlardan ayrı kılan ve herkes tarafından sevilen bir özelliğidir. Diğer android telefonlarda herhangi bir problem yaşadığınızda müşteri hizmetleri ya da servisleri aramanız gerekiyor ama iphone da buna gerek yoktur çünkü herhangi bir sorun yaşadığınızda ya da telefonu nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız Apple Store’lara sorarak işinizi kolay bir şekilde hallediyorsunuz. Geliştirilen teknolojisi sayesinde artık akıllı evlerinizi iPhone ile yönlendirebileceksiniz. Çünkü marka bu alan üzerinde de kendini geliştirmeyi başarmış ve rakiplerinin yapamadıklarını yapmıştır.

Kendini Sürekli Yeniliyor

iPhone, aile paylaşımı konusunda da yenilikler yapmış ve ailelerin çocuklarının neler yaptığını daha kolay kontrol edebilmesiniz sağlamıştır. Bazı telefonlarda parmak izi okuyucu sistem vardır. Fakat hiçbirindeki hassasiyet iPhone gibi değildir ve en iyi parmak okuyucu sistemine sahip olan telefon olarak da öndedir. Sadece Samsung Galaxy Note 4 iphone kamerasına yetişebiliyor. bunun dışındaki telefonların kamera özellikleri ve netlikleri iphone kadar olamıyor. İnsanlar da günümüzde fotoğraf çekilmeyi çok sevdiği için telefonların kamerası insanlar için oldukça önemli bir özellik olarak karşımıza çıkıyor. Her zaman güncel bir işletim sistemi ve yazılıma sahip olan iPhone almak için gördüğünüz gibi birçok mantıklı sebebiniz var.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*