iPhone Telefonlar İçin Orijinal Ekran Koruyucu Almalısınız

Telefonlarımızı alırken çok fazla para veriyoruz. Aldıktan sonra da en iyi şekilde korumak ve yıllarca kullanabilmek için iyi bir şekilde muhafaza etmek gerekir. Çünkü birçoğumuzun kırıldığında ya da düştüğünde bir daha o kadar para verecek gücü yoktur. Bu nedenle de özellikle son zamanlarda ekran koruyucuların çıkması bu anlamda birçok insanın içini rahatlatmıştır. Telefon kılıfları ile dış kasasını koruyabiliyorduk. Ama ekranı için yapabileceğimiz bir şey yoktu. Fakat ekran koruyucuların çıkması artık telefonlarımızı güven altına almamızı sağlamıştır. Ama koruyucuların telefonun her yerini korumadığını bilin ve ona göre kullanımına dikkat edin. Telefonunuza aldığınız koruyucu sayesinde düşse bile telefonun kendi ekranına değil takmış olduğunuz koruyucuya zarar gelecektir. Ve bunu da uygun bir fiyata değiştirme şansınız vardır.

Koruyucu Alırken Dikkat Edilecekler

Günümüzde hemen herkes telefonuna ekran koruyucu takmakta ve bu anlamda çok daha rahat etmektedir. Telefonunuzu çiziklerden çatlamalardan ve kırılmalardan koruyan bu koruyucular ile içiniz daha rahat olacak. Koruyucu alırken de dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar bulunmaktadır. Almış olduğunuz ekran koruyucunun plastik mi cam mı olduğuna dikkat etmelisiniz. Piyasada plastik koruyucular çok daha fazladır ve fiyatları da oldukça düşüktür. Ama fiyatına aldanmayın çünkü dayanıklılıkları çok fazla değildir. Temperli cam denilen koruyucuların fiyatı biraz daha fazladır ama telefonunuzu çok daha iyi koruyacağından emin olabilirsiniz. Özellikle iPhone telefonlarınız için orijinal ve kaliteli koruyucu seçmeniz çok daha avantajlı olacaktır. Cam koruyucu daha sert bir maddeden yapıldığı için ekrana hizalamak çok daha kolay olacak ve ekran çok daha güvenli bir şekilde korunacaktır.

Kılıf İle Birlikte Kullanın

Telefonlarda kırılmalara en hassas olan bölge köşeleridir. Ve hangi ekran koruyucuyu alsanız da kılıf gibi korumayacaktır. Kılıflar kırılma ihtimali olan köşeleri de kapattığı için telefonunuzu iyi bir şekilde korumaktadır. Aslında yapılması gereken hem telefonun kırılmaya hassas bölgelerini ve arkasını korumaya almak için kılıf kullanmak hem de ekranını korumaya almak için ekran koruyucu kullanmaktır. Böylelikle hem sizin içiniz daha rahat olacak ve telefonu daha rahat bir şekilde kullanacaksınız hem de telefonunuzun ömrü çok daha uzun olacak.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*