iPhone Patlama Sorunu Devam Ediyor Mu?

Dünyanın en çok satılan telefon modeli olarak iPhone ön plana çıkmaktadır. Bildiğiniz gibi iPhone, Apple markasının ürettiği bir telefondur. Pek çok farklı sürüm ve model ile satışa sunulmuştur. Son bomba olarak da iPhone X gelmiştir. Bundan önce iPhone 7 ve 7 Plus son derece popülerdi. Daha sonrasında iPhone 8 ve iPhone 8 Plus geldi. İnsanların dikkati bir anda geliştirilmiş bu telefona kaydı ancak en sonunda şu zamana kadar ki en çok satılan iPhone modeli olan X gelince işler bir anda tersine döndü. Şimdi insanların akıllarında tek bir soru bulunuyor. O da iPhone patlama sorunu devam ediyor mu? Eğer siz de bu sorunun cevaplarını arıyorsanız yazının devamını inceleyebilirsiniz.

iPhone Patlama Sorunu Hakkında Bildiri

En başlarda iPhone 7 ve 7 Plus ile birlikte yaygınlaşan patlama sorunu pek çok farklı ülkede binlerce insanın telefonunda oluştu. Bildiğiniz gibi telefonların patlama sorunları olarak sürekli olarak Apple açıklamalarda bulundu ancak bu problem sıklıkla görüldü. Daha sonraki dönemlerde Apple bu telefonları topladı ve yerine yenilerini iade etti. Ayrıca pek çok ardı ardına açıklamalarda bulundu. Şimdi ise iPhone X ve iPhone 8 – 8 Plus ile birlikte patlama sorunu görülmez oldu. Birçok farklı noktada patlama sorununun devam ettiği söylense de bunların aslının bulunmadığı da anlaşıldı.

iPhone Telefonlar Artık Patlamıyor

Akıllı telefon alanının belki de tek lideri olan Apple, artık üretmiş olduğu telefonların patlamamasından dolayı son derece memnun olduğunu her defasında dile getiriyor. Ayrıca bununla ilgili olarak bildiriler de yayınlıyor. Bundan sonra hiçbir iPhone telefon patlamayacak. Tabii Apple buna sevinirken sonraki dönemlerde iPhone X modelinde değişik sorunlar da oluşmaya başladı. Örneğin yeni yazılım ile gelen yeşil çizgi sorunu ve telefonun kendiliğinden kapanması sorunu gibi problemler ortaya çıktı. Tabii telefonun patlamasından çok daha iyidir ancak çok kısa sürede yeni yazılımın geleceği de gelen son dakika haberleri arasındaki yerini aldı. Siz de buradan Apple tarafından yapılacak açıklamaları sıcağı sıcağına takip edebilir, hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*