İphone Kullanıcı Yorum ve Şikayetleri

Kullanıcılar içinde memnun olanlar olduğu gibi memnun kalmayıp şikayet edenler de tabi ki olmaktadır. Bu sorunlardan bazılarını sizinle paylaşalım. Apple servisinde özellikle birçok sorun yaşanmaktadır. Bir müşteri batarya sorunu nedeniyle telefonunu servise gönderdiğini fakat servisten yirmi gün sonra cevap geldiğini ve gelen cevabın da bataryadaki sorunun kendisinden kaynaklı olduğunu ve değiştirilemeyeceğini gördüğünde doğal olarak şikayette bulunmuştur. Servislerin bu konuda müşterileri memnun etmeleri ve sorunları en iyi ve en hızlı şekilde çözmeleri gerekmektedir. Yine servisle ilgili bir sorun olarak aradığınızda sizinle sağlıklı bir iletişim sağlayamayıp sorununuza çözüm bulmadıkları gibi telefonda gerektiği gibi bir üslup kullanmayan kişilere de ne yazık ki denk gelmeniz olası bir durumdur.

Servis Sorunları Can Sıkıyor

Servise verdiğiniz telefonunuz için sizlere belli bir tarih verilip bu tarihten daha çok bekletildiğiniz de ne yazık ki sıkça karşılaşılan sorunlardan biridir. Servis hatalarının sıkça yaşandığını siz de duyabilirsiniz. Bir kullanıcı servis hatası yüzünden telefonunun kapanıp günlerce açılmamasından da yakınmıştır. Apple en kısa zamanda servis ile ilgili sorunlara bir çözüm bulmalıdır. Çünkü aslında çok iyi ve kaliteli olan bir markanın adı bu şekilde lekeleniyor ve yeni alıcıları da bu durum ister istemez engelliyor. Çünkü telefonunuzu kullanımınız kadar herhangi bir sorun yaşadığınızda servisin sizinle yakından ilgilenmesi ve sorununuzu çözebiliyor olması da çok önemli bir özelliktir. Bu nedenle en kısa zamanda bu sorunun önüne geçilmeli ve servis yetkilileri gerekirse denetlenmelidir.

Şarj Erken Bitme Sorunu

İphone telefonlarda ne yazık ki şarj sorunu da sık karşılaştığımız sorunlardan biridir. Şarjın çabuk bitmesi ya da şarja taktığınızda doluyor gibi görünüp dolmaması gibi batarya sorunları da sıkça karşılaşılan bir sorundur. Teknik servis sorunları ile sıkça karşılaşan kullanıcılar garantisi biten telefonlardan çok fazla ücret talep edilmesi konusunda da şikayet etmektedirler. Bir kullanıcı sırf batarya sorunu için 1600 lira para istediklerini belirtmiştir. Garanti kapsamındaki ürünlerin gerektiğinden geç gelip hem de sorun çözülmeden gelmesinin yanı sıra garantisi biten ürünlerden bu kadar fazla fiyatların istenmesi yanlış bir tavırdır. İphone en kısa zamanda bu yorumları değerlendirmeli ve özellikle teknik anlamda iyileştirme yapmalıdır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*