iPhone İle Youtube’dan Video İndirme

Milyonlarca kişi iPhone kullanıyor ve telefonları ile YouTube üzerinden video izleyebiliyorlar. Peki ama telefonları için en beğendikleri videoları indirebiliyorlar mı? İşte bu son derece mühim bir konu olarak ön plana çıkıyor. Söylemek gerekirse iPhone için YouTube’dan video indirme gerçekten zahmetli bir iştir. Bunun için yapılması gereken bazı şeyler bulunmaktadır. Tabii bunun mümkün olmadığını söylemiyoruz ancak bazı uygulamaların gerekli olduğunu vurguluyoruz. Eğer siz de iPhone ile YouTube’dan video indirme hakkında bilgi almak istiyorsanız hemen şimdi yazının devam kısmını inceleyebilirsiniz. Konu hakkında detaylı açıklamayı burada bulacaksınız.

App Store İşinizi Görebilir

En başta belirtmeliyiz ki YouTube üzerinde bulunan videoları iPhone’unuza indirmek istiyorsanız, önce App Store’a girmelisiniz. Ardından arama bölümünden Youtube video indirici bulmalısınız. Böylece hiç zahmete katlanmadan istediğiniz gibi videoları telefonunuza indirebilir ve harika videolar edinebilirsiniz. Göreceksiniz ki küçük bir problem bile yaşamayacaksınız. Kesinlikle tahmin bile edemeyeceğiniz kadar kolay bir şekilde indirme işlemi yapabilirsiniz. Zor işlemleri, video dönüştürmeyi bırakın. Siz de en beğendiğiniz şarkıları klipleriyle birlikte, filmleri, video yapımları istediğiniz gibi indirin. Kesinlikle memnun kalacağınız uygulama bulacağınıza da eminiz. Peki ama uygulama indirmeden bunu nasıl yapabileceğinizi biliyor musunuz?

Programsız iPhone İçin Video İndirme

Herhangi bir program kullanmadan iPhone cihazlar için video indirmek istiyorsanız siz de bundan sonra, önce YouTube’a girecek ve ardından bu konuda hizmet veren siteleri bulacaksınız. Daha sonrasında YouTube’da beğendiğiniz bir videonun linkini alacak ve o hizmet veren sitenin ilgili bölümüne yapıştıracaksınız. Bu sayede istediğiniz gibi videoları indirmiş olacaksınız. Tabii bu işlemin diğerine göre daha zor olduğunu siz de anlamış olmalısınız. Yine de hiç yoktan iyidir dedirtecek bir yöntem olarak ön plana çıkmaktadır. Ayrıca unutmamalısınız ki herhangi bir web siteye bağlı kalmadan, sadece Youtube üzerinden değil, diğer kaynaklar üzerinden de video indirme işlemi yapabilirsiniz. Böylece istediğinizi elde edebileceksiniz. Kesinlikle unutmamalısınız ki beklemediğiniz kadar farklı uygulamalar da bulabilirsiniz. YouTube ile eş zamanlı çalışan bu uygulamalar ile dilediğiniz gibi videoları telefonunuza indirebilir ve hepsini keyiflice seyredebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*