iPhone İle Film İzlemek Artık Daha Kolay

Telefonunuzdan film izlemek oldukça keyif vericidir. Bunun her yerde olabilmesi çok daha fazla tercih edilmesine neden olmaktadır. Artık internet sayesinde istediğimiz zaman istediğimiz yerde istediğimiz filmi izleyebiliyoruz. Apple marka telefonlarınızdan film izlemek istiyorsanız telefonunuza uygulama indirmeniz gerekmektedir. Avplayer uygulamasını indirdikten sonra size bir ıp adresi veriliyor. Bu adresi internet explorer çubuğuna yazıp enter tuşuna bastığınızda uygulamaya bağlanıyorsunuz. Bjraya filmi yüklediğinizde telefonunuzun interneti açık olduğu takdirde telefonunuza da aynı film hemen yüklenecektir. Yüklendikten sonra internetinizin olmadığı durumlarda da filminizi izleyebilme şansına sahip olacaksınız.

Gerekli Uygulamayı İndirin

Filminiz herhangi bir sebepten dolayı yarım kalsa da istediğiniz zaman devam edebilecek ve bunu internete ihtiyacınız olmadan yapacaksınız. Ayrıca filmleri iPhone telefonlarınıza dönüştürmek için sadece bir uygulama ile sınırlı kalmayıp dilerseniz Video Soft Free Studio programını da indirerek dönüşüm sağlayabilir ve filminizi rahatlıkla donma ve kasma gibi bir problem yaşamadan izleyebilir boş zamanlarınızı bu şekilde değerlendirebilirsiniz.  Telefonunuzdan film izleme sitelerine girerek anlık olarak eğer yeterli internetiniz varsa film izleyebilirsiniz. Ama internetin olmadığı durumlarda da izlemek isterseniz bunun için konulmuş olan uygulamalardan birini telefonunuza indirmeniz ve buradan izlemek istediğiniz filmleri telefonunuza yüklemeniz gerekiyor. Artık telefonlardan film izlendiği gibi aynı zamanda televizyona bağlayıp da indirmiş olduğunuz filmi izleyebilirsiniz. İphone da film izleme sorunu yaşayan kullanıcılar da olmuştur. Yükleme sorunu ya da donma gibi problemler ile karşılaşılabilir. Bunun için öncelikle telefonunuzun hafızasını kontrol etmelisiniz.

İphone Başarısı Ortada

Hafıza eğer çok dolu ise bu gibi problemler ile karşılaşma olasılığınız daha yüksek olabilir. Bunun sorumlusu olarak da telefonu bulmanız yersiz olacaktır. Artık çok kaliteli ve hiçbir sorun çıkarmayan uygulamalar vardır. Bunlar hakkında bilgi edinerek sizin için en iyisini telefonunuza indirdiğinizde artık telefonlarınızda film izleme sorunu ile karşı karşıya gelmeyeceksiniz. İphone herkes tarafından çok sevilen ve kalitesini herkese kanıtlamış bir markadır. Kullanımının farklı olması da farkını ortaya koymaktadır. Birçok özelliği ile son zamanların en iyi telefonları arasındadır. Kalitesini kanıtlamış bir telefondan kullanıcılar çok daha fazla özellikler beklemekte ve sorun yaşamak istememektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*