iPhone 6 İçin Video İndirme Uygulama

Apple tutkunları için geliştirilen İOS video indirme uygulamaları sayesinde dilediğiniz video sitesi üzerinden cihazınıza indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle iPhone 6 kullanıcıları video izleme konusunda bazen sıkıntı yaşamaktadır. Geliştirilen yazılım sebebiyle videolar izlerken donmakta ve kullanıcılar bu durumdan memnun kalmamaktadır. Sizler için bu yazımızda çeşitli uygulamaların araştırmalarını yaptık. İçlerinden dilediğinizi seçerek App Store üzerinden indirebilirsiniz. Ardından tek yapmanız gereken sevdiğiniz videoları telefonunuza yüklemek olacaktır. Bu çeşitli uygulamalar sayesinde kendi video listenizi oluşturmanız mümkündür. Üstelik birçoğu üzerinden ücretsiz indirme işlemi gerçekleşmektedir. Telefonunuzun belleğinde yeteri kadar yer olması durumunda sınırsız şekilde video indirebilmeniz de mümkündür.

Video İndirmek İçin Ücretsiz Uygulamalar

Birbirinden farklı özellikleri olan ücretsiz video indirme uygulamaları arasından beğendiğiniz bir tanesini telefonunuza yükleyebilirsiniz. Yükleme sırasında da herhangi bir ücret ödemenize gerek yoktur. Bu uygulamaların tek şartı yeterli saklama alanınızın bulunmasıdır. Bunun dışında sizden istenen herhangi bir koşul yoktur. Youtube ve diğer medya sitelerinde yer alan bütün videoların ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir uygulama olan Video Downloader Lite internet ağı üzerinden basit bir şekilde arama yapmanıza yardımcı olur ve videolarınız için özel klasörler oluşturmanızı sağlar. Bunun yanı sıra sınırsız video indirme seçeneği olan Video Downloader oldukça fazla kişi tarafından kullanılan ana indirme uygulamasıdır. Özel videolarınız için bu uygulama sayesinde şifreli dosyalar oluşturmanız da mümkündür.

Özel Video İndirme Uygulamaları

İlk saydığımız ücretsiz ve genel video indirme uygulamaları yanı sıra farklı özellikleri ve kendine has kuralları bulunan farklı seçenekler de mevcuttur. Örneğin Video Downloader Pro uygulaması Youtube sitesi dışındaki medya sitelerinden indirme işlemi için uygundur. Kişisel video arşivi oluşturmanızı sağlar. Bunun yanı sıra farklı video formatlarını destekleyen ve aklınıza gelen çoğu internet sitesinden video indirmenizi sağlayan uygulama da AV Downloader uygulamasıdır. Bu uygulama ile yalnızca iPhone 6 cihazınızla sınırlı kalmayıp iPad ve iPod cihazlarınıza da indirme sağlayabilirsiniz. Bulut desteği bulunan ve dosya şifreleme özellikleri ile işinize yarayacak bir başka uygulama da Total Downloader olarak adlandırılan bir uygulamadır.

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*