iOS İle Video İndirmek İçin Ne Yapılması Gerekir?

Apple kullanıcılarının işletim sistemi olan iOS diğer işletim sistemlerinden oldukça farklı olarak geliştirilmiştir. Bu nedenle sizler için önerimiz detaylı bir şekilde öğrenmeden herhangi bir işlem yapmamanızdır. Android sistemlerde bilgisayarda bilindiği şekilde indirme ya da gönderme türündeki işlemlerin yapımı söz konusudur. Fakat iOS oldukça güvenilir bir sistem olduğundan her türlü veri alımına müsaade etmemektedir. Korunması ve virüs bulaşmaması ile ön planda olan bu yazılım sayesinde insanlar yapmak istediklerini biraz zor yapsa da her zaman güvende olduklarını bilmektedirler. Video indirme konusunda birçok program geliştirilmiş olup İphone ya da diğer Apple cihazlarınız için sizlere tavsiye edeceğimiz yöntemleri uygulayabilirsiniz.

Ücretsiz Video İndirme Programları

iPhone kullanıcıları için App Store üzerinden birçok ücretsiz video indirme programı bulabilirsiniz. Dilediğiniz internet sitesi üzerinden videoları indirerek çevrimdışı modda dahi dinleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken size en uygun olan video indirme programını tercih etmeniz. Bunun dışında herhangi bir işleme gerek yoktur. Video Downloader adı ile yer alan bütün ücretsiz programlar indirme açısından hizmet vermektedir. Bazıları sınırsız şekilde yükleme gerçekleştirirken bazıları da farklı alt yapıdaki dosyaların kayıt altına alınmasını sağlamaktadır. Bu programlar ile kendinize özel dosyalar ve klasörler oluşturabilirsiniz. Seçtiğiniz hangi program olursa olsun cihazınızda yeterli depolama alanı olduğu sürece dilediğiniz kadar indirme işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemleri yaparken cihazınızın Wi-Fi ağına bağlı olduğundan emin olmalısınız. Aksi takdirde hücresel veriniz kısa sürede tükenebilir. Yüksek görüntü kalitesinde var olan aradığınız bütün videolar uygulamalar sayesinde yüklenecektir.

Saklama Alanını Yönetmek İçin Tavsiyeler

iPhone cihazlarında yeterli saklama alanı bulmak bir hayli zordur. Geliştirilen cihazların her ne kadar hafızası yükseltilse de bununla eş değer olarak görüntü kalitesi ve çözünürlük de artış gösterdiği için video ve resimler oldukça büyük yer kaplamaktadır. Sizler de cihazınızın saklama alanını en ideal şekilde yönetebilirseniz herhangi bir sorun ile karşılaşmazsınız. Bunun için sizlere ek ücret karşılığında iCloud harici depo alanı da sunulmaktadır. Aylık 3-4 TL gibi cüzi bir miktar ödeyerek harici depo alanı kiralayabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*