İkinci Nesil iPhone X Geliyor

Bu yıl piyasaya sürülen iPhone X modelinin ardından 2018 yılı için tasarlanan yeni modeller arasında bir benzerlik olduğu analistler tarafından rapor edildi. Yeni tasarlanan modellerde ikinci nesil iPhone X özellikleri kullanıcıların ilgisini daha fazla çekecek gibi duruyor. Apple markasının onuncu yıla özel olarak geliştirdiği bu modeli kullananlar yapılan değişimlerden ve yeniliklerden memnun kaldıklarını her fırsatta dile getiriyor. Böyle olunca yeni modellere olan ilgi de bir hayli büyük olacak gibi duruyor. Apple akıllı cihaz tasarımında kendine has özellikleri ve yapısı ile uzun yıllardır kaliteden ödün vermeyen bir markadır. Her yeni cihazda farklı bir özellik sunan ve insanların kullanım kolaylığını sağlayan şirketin 2018 yılı için üç ayrı tasarımı olan cihazların piyasaya süreceği tahmin ediliyor.

Analist Raporunda Detaylı Açıklama

Apple analisti olarak bilinen Ming-Chi Kuo bu yıl için farklı modellerin piyasaya sunulacağı konusunda bir rapor oluşturdu. Gelecek sene OLED ekranlı iki farklı inç özelliğinde ve de LCD ekranlı bir model olmak üzere üç yeni modelin şirket tarafından satışa sunulacağı hakkında detaylı bir rapor oluşturan Kuo, üç modelin de çerçevesiz ekran tasarımına sahip olacağını düşünüyor. iPhone X ikinci nesil olarak benimsenecek bu cihazlarda aynı şekilde TrueDepth kamera sistemi yer alacak. Çözünürlük konusunda aynı özelliklerin iç modelden birinde devam edeceği de bir tahmin konusu olarak yer alıyor. Yapılan rapora göre LCD ekranlı modelde daha düşük çözünürlük olabileceği de yazıyor.

Üretim Konusunda Daha Güçlü Modeller

Analist raporuna göre en çok benimsenen fikir ise Apple şirketinin kendini önümüzdeki yıl piyasaya sunacağı modellerin tasarımında geliştirmiş olacağıdır. Böylelikle üretim konusunda herhangi bir sorun ile karşılaşılması da pek mümkün olmayacak gibi görünüyor. Bilindiği üzere iPhone modellerinden bazıları ilk piyasaya sunulduğunda üretimden kaynaklı hatalar verebiliyor. Durum böyle olunca da ne yazık ki kullanıcılar verdikleri paranın karşılığını alamamaktan şikayet ediyor. Apple şirketi müşteri memnuniyeti konusunda piyasada yer alan diğer markalara oranla daha iyimser yaklaşıyor. Herhangi bir problem de tamir yerine müşterilerine yeni cihaz tedarik ediyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*