Hakkımızda

Dünyanın en çok satılan akıllı telefonlarını üreten, tablet ve bilgisayar konusunda da son derece uzmanlaşmış bir marka haline gelen Apple, bildiğiniz gibi Türkiye’de de son derece yaygın olarak kullanılmaktadır. Biliyorsunuz ki Apple dendiği zaman akla ilk olarak iPhone telefonlar gelmektedir. Biliyoruz ki sizin de kendinize ait bir iPhone’unuz var. Bu noktada oluşturulmuş appleservisleri.net olarak sizlere hem iPhone bakım konusunda hem de gerekli uygulamalar konusunda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Toplamda 4 farklı kategoriye sahip olarak hizmetlerimize devam ediyor ve açıklayıcı bir dil kullanarak bilgilendirici içerikler paylaşıyoruz.

Apple Servisleri Amacı ve Hedefi

Hizmete başladığımız günden bugüne kadar alanında uzmanlaşmış kadro ile sizlere bilgilendirici içerikler aktarıyoruz. Bu noktada iPhone teknik servis, iPhone zil sesleri, iPhone video indirme ve iPhone haberleri gibi çeşitli konularda bilgi aktarımı yapıyoruz. Örneğin Apple’ın yeni modeli iPhone X hakkında bilinmeyenler, iPhone 8 Plus için en hoş zil sesleri gibi daha pek çok farklı konu çalışma amacımızı kapsıyor. Amaç olarak ülkemiz iPhone kullanıcılarının bilmesi gereken tüm konuları aktarmak ve bu konuda bilinçsiz davranışları en aza indirgemektir.

Apple Servisleri olarak çıktığımız bu yolda hedefimiz ise, Türkiye’nin iPhone hakkında en çok ziyaret edilen blog sitesi olmaktır. Bu noktada içeriklerimizi uzmanlar hazırlıyor ve ziyaretçilerin aradıkları konular kapsamında oluyor. Öğretici videolar ve görseller ile de tüm paylaşımları zenginleştiriyoruz. Hedefimizden şaşmadan, amacımıza en iyi şekilde hizmet etmek adına elimizden gelenin her zaman en iyisini yapmaya gayret gösteriyoruz.