Apple’ın Video Uygulaması Son Derece Popüler

Teknoloji devi Apple, pek çok farklı yönü ile dikkat çekiyor. Bildiğiniz gibi geçmişten günümüze akıllı telefon teknolojisine yön veren firma, üretmiş olduğu telefonlar ile ön plana çıkıyor. Söylemek gerekirse sadece telefon üretimi değil, bunun yanında bilgisayar ve tablet üretimi de yapıyor ancak en çok telefon konusunda tutuluyor. Peki siz de bir Apple kullanıcısı mısınız? Eğer ki kendinize ait bir iPhone telefonunuz bulunuyorsa, Nisan ayında yayınlanan yeni video hazırlama uygulamasını siz de indirebilirsiniz. Son derece harika bir uygulama olduğunu ve bundan sonra sizin de pek çok işinize yarayacağını söyleyebiliriz. Peki ama onun hakkında ne biliyorsunuz?

Apple iPhone İçin Clips’i Yayınlandı

Nisan ayının hemen başında yayınlanan yeni video hazırlama uygulaması olan Clips, çok kısa bir sürede milyonlarca kez indirildi. Birçok ülkede satış rekorlarına imza atan Apple, kullanıcılarını telefon aldıktan sonra yalnız bırakmıyor. Yayınlamış olduğu yazılımlar ve uygulamalar ile onlara da harika bir destek vermeye devam ediyor. Bundan sonra siz de yeni yayınlanan ve son derece popüler olan Clips uygulamasını indirebilirsiniz. Harika videolar hazırlayabilir ve gerçekten muazzam işlere imza atabilirsiniz. Bir kere bile problem yaşamayacağınıza, iPhone’unuz ile harikalar yaratacağınıza da eminiz. Peki ama onu indirmek için ne yapabileceğinizi merak ediyor musunuz?

Clips’i Marketten İndirebilirsiniz

Yayınlandıktan sadece 4 gün sonra 1 milyon kez indirme rakamına ulaşan Clips, dünyada hala fenomen olarak kullanılıyor. Harika bir uygulama olduğunu ve bununla yapabileceklerinizin bir sınırının bulunmadığını söylemek doğru olacaktır. Kesinlikle daha fazla beklemeden siz de hemen App Store’dan indirebilirsiniz. Kurulumu da oldukça basittir. Bundan sonra çekmiş olduğunuz videoları düzenleyebilecek ya da sil baştan profesyonel videolara imza atabileceksiniz. Pek çok farklı özelliğinin bulunuyor olması da hoşunuza gidecektir. Ayrıca unutmamalısınız ki tüm iPhone’larda uyumlu olarak çalışmıyor olabilir. Deneyip görmelisiniz. Eğer iPhone X’iniz varsa hiç çekinmeden Clips uygulamasını indirebilir, kurabilir ve rahatlıkla değerlendirebilirsiniz. Apple bu noktada uygulamayı yakın zamanda güncelleyeceğini, daha kaliteli ve kullanılabilir hale getireceğini de açıkladı. İlk fırsatta indirmenizde fayda olacaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*