Apple Video İndirmek İçin Yeni Uygulama Getiriyor

İnsan hayatına kattığı kolaylıklar ile ön plana çıkan Apple, geliştirmiş olduğu teknolojik ürünler ile son derece önemli bir marka olduğunu gösteriyor. Son dönemlerde telefonları ile dikkat çekse de bilgisayarları ve tabletleri de gerçekten rağbet görüyor. Kendi işletim sistemini kullanmasından dolayı Android gibi çok fazla geliştiricisi bulunmuyor ancak yine de yetkin düzeyde olduğunu söyleyebiliriz. Peki haberiniz var mı, Apple video indirmek için yeni uygulama getiriyor? Eğer bu konuda hiçbir fikriniz yoksa ve bunun mümkün olup olmadığını merak ediyorsanız, yazının devamını inceleyebilirsiniz.

Apple Cihazlardan Videolar İndirebileceksiniz

Kullanmakta olduğunuz Apple cihazlardan istediğiniz gibi videolar indirebilecek ve son derece eğlenceli zaman geçireceksiniz. Öncelikli olarak söylemek gerekirse bundan sonra siz de çok daha kolay bir şekilde, tek bir uygulama üzerinden, sadece aradığınız videoların ismini yazarak bunları bulup indirebileceksiniz. Tahminlere göre bu uygulama, Google ile işbirliği yaparak gelecek. Yani Google’ın algoritmasından videolar bulunacak ve özel bir uygulama üzerinden Apple kullanıcılarına sunulacak. Bu açıdan baktığımızda gerçekten kaliteli bir uygulama olacağa benziyor. Tabii bu uygulama hakkında daha net bilgiler bulunmuyor. Nasıl özelliklerinin bulunacağı, ücretli mi ücretsiz mi sunulacağı merak konusu. Editörlerimiz yeni haberler geldikçe sizlerle paylaşacak. Peki ama onun bilinen özelliklerini öğrenmek ister misiniz?

Yeni Video Uygulaması Herkes Tarafından Kullanılabilecek

Gelecek olan yeni video uygulaması telefon ayırt etmeyecek. Herkes bu uygulamayı gönül rahatlığı ile kullanabilecek. Küçük sorunlar en başta tabii ki yaşanabilir ancak onlar da ilerleyen zamanlarda Apple tarafından çözülecektir. Çok kısa sürelerde istediğiniz videoyu bulup indirmek sizin de hoşunuza gidecektir. Aynı zamanda söylemek gerekirse bu uygulama sadece indirme uygulaması değil, bunun yanında doğrudan bir video izleme uygulamasıdır. Yani artık onunla sadece indirme işlemi yapmayacak, aynı zamanda video da izleyebileceksiniz. Kesinlikle memnun kalacağınıza, daha önce görmediğiniz pek çok farklı videolar keşfedeceğinize eminiz. Bundan böyle istemediğiniz kadar farklı seçeneklerden yararlanmak size de iyi gelecektir. Buna emin olabilirsiniz. Eğer uygulamanın ilk çıkacağı günde indirmek ve kullanmak isterseniz burayı takipte kalabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*