Apple Cihazlar İçin Kolayca Video İndirebilirsiniz

Bu cihazlarda insanlar video indirmek konusunda hem zaman sorunu yaşamakta hem de biraz uğraşmaktadırlar. Bunun için araştırma yaptık ve size Apple marka cihazlarınızdan nasıl daha çabuk ve kolay bir şekilde video indirebileceğinize dair bilgiler topladık. Öncelikle bunun için telefonunuza bir uygulama indirmeniz gerekecek. Bu uygulama da Turbo dl’dir. Apple Store’ye bu uygulamayı yazdıktan ve bulduktan sonra ilk işlem olarak telefonunuza indirin. İndirdikten sonra karşınıza bazı adımların olduğu bir sayfa açılacak ve buradan sizin en üstte bulunan tarayıcı seçeneğiniz seçmeniz gerekecek. Seçtikten sonra karşınıza video indirmede en çok kullanılan sayfa yani Youtube açılacak. Bundan sonra yapmanız gereken tek şey aradığınız indirmek istediğiniz videonun ismini arama kısmına yazmak olacak.

Video İndirmenin Kolay Yolunu Bulduk

Videonuzu bulduktan sonra küçük bir pencere açılacak ve buradan farklı kaydet seçeneğini tıkladığınızda hangi kalitede indirmek istediğinizi seçecek ve sonrasında telefonunuzun indirmeler kısmına baktığınızda birkaç dakika içinde işleminizin tamamlanmış olduğunu göreceksiniz. Aynı işlemi ister görüntülü isterseniz de sadece sesli indirmelerde de kolaylıkla yapabileceksiniz. Bu yöntemi öğrendikten sonra artık bir Apple kullanıcısı olarak video indirmekte zorlanmadığınızı göreceksiniz. Çevrenizdeki kullanıcılar ile de bu bilgiyi paylaşarak daha fazla kişiye yayılmasını da sağlayabilirsiniz. İndirme yerine son zamanlarda kullanılan Dowland terimi çok daha geçerli ve aradığınız sonucu size daha çabuk verecektir.

Video İndirme Seçenekleri

Apple marka telefona sahip olmak birçok avantaj sağlıyor olsa da video indirme konusunda biraz zorlanıldığı tüm kullanıcılar tarafından bilinen bir özelliktir. Bu gibi yöntemler ile bu olumsuz durumların da üstesinden gelerek markayı çok daha iyi yerlerde görebileceğiz. Kalitesi, içeriği ve tasarımıyla dikkat çeken telefon fiyatı ile de herkesin ilgisini çekmektedir. Kullanımı diğer telefonlardan çok farklıdır. Alışılmışın dışına çıkan ve kendi gibi olan kullanıcıları ile giderek büyüyen bir marka olduğu için insanlar hiçbir sorun yaşamak istememektedir. Bu nedenle de her türlü sorun oluşturacak durumlara karşı önlem alınmaktadır. Siz de bir Apple kullanıcısı iseniz bu yazımızdan video indirme işleminin aslında çok da kolay ve hızlı olduğunu öğrenebilir ve artık videolarınızı bu yol ile indirmeyi deneyebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*