Apple ile Video İndirmenin Kolay Yolu

Apple da video indirmek biraz zor olabiliyor. Ama bunun da artık bir kolay yolu bulundu ve bu sorun da halledilmiş oldu. Bunu nasıl yapabileceğinize kısaca bir göz atalım. Öncelikle Apple Store’ye Turbo dl yazarak uygulamayı telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Çünkü video indirme işlemini buradan yapacaksınız. Uygulamayı açtığınızda karşınıza tarayıcı, indirmeler, dosyalar gibi birçok seçeneğin olduğu bir sayfa çıkacak. Bunların içinden sol en üstte bulunan tarayıcı bölümünü seçmeniz gerekecek. Bu sekmeyi seçtiğinizde karşınıza hemen Youtube çıkacak. Buradan hangi videoyu indirmek istiyorsanız onu yazın ve aratın. Video açıldıktan sonra karşınıza kaydet, farklı kaydet ve iptal seçeneklerinin olduğu küçük bir pencere açılacak. Bunlar içinden farklı kaydet seçeneğini tıklamalısınız. Sonrasında karşınıza kalite seçeneklerinin olduğu bir sayfa gelecek ve buradan istediğiniz kaliteyi seçebileceksiniz.

Yönlendirmeleri Takip Edin

Dilerseniz videoyu görüntü değil sadece ses olarak da kaydetme şansına sahipsiniz. Bu tamamen size kalmış bir durumdur. Sonrasında telefonunuzun indirmeler sekmesine baktığınızda videonun burada olduğunu göreceksiniz. Bu da işleminizin birkaç dakika içinde hallolduğunu göstermiş olacak. Bu yolu birçok kullanıcı ne yazık ki bilmemekte ve bu nedenle de indirmeler için gereğinden fazla uğraşmaktalar. Bu yol yaygınlaşmalı ve insanlar telefonlarının kolay yolları hakkında da bilgi edinmeli. Bu yazımızdan öğrenmiş olduğunuz bilgileri siz de etrafınızdaki Apple kullanıcılarına aktarırsanız zamanla bu kullanım yaygınlaşmaya ve daha fazla indirme işlemi yapılmaya başlanacaktır.

Artık Siz de Kısa Zamanda Video İndireceksiniz

Youtube den video indirme işlemine her sitenin izni olmayabilir. Bunun için video indirme değil de Dowland terimini kullanırsanız daha başarılı sonuç elde edebilirsiniz. Bu kısa yol aslında yasal değildir. Ama kullanıcılara kolaylık sağlamaktadır. Apple her açıdan çok farklı özelliklere sahip birçok telefon markasının önüne geçen bir cihazdır ve bunu da herkese kanıtlamıştır. Farklı bir kullanımı v işletimi olduğu için birçok insan yeni aldığında kullanım zorluğu çekmektedir. Ama kısa zaman sonra siz de Apple marka telefonunuza alışacak ve vazgeçemeyeceksiniz. İçeriğindeki birçok farklı özellik sizi de etkileyecek ve diğer telefonlara nazaran çok daha şık ve kullanışlı bir tasarıma sahip olduğu için sonu seçtiğinizden dolayı kendinizi şanslı hissedeceksiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*